Gökhan Yavuzel’in İngiltere’deki İmza Günü

Kategori : İmza Günü - Etiketler :, , , - Tarih : 13 Haziran 2018

Yazarımız Gökhan Yavuzel, İngiltere’de Galler Alevi Kültür Merkezince düzenlenen imza gününde “Katiller Hep Yalnızdır” kitabı üzerine sohbet gerçekleştirdi.

Yazarımız, keyifli geçen bu sohbetin ardından kitabını okurlarına imzaladı. İmza gününde satıştan elde edilen gelirse küçük bir kız çocuğunun beyin ameliyatı masraflarına destek amacıyla bağış olarak gönderildi.

2018’de üçüncü baskısını yaptığımız kitabın yazarı Gökhan Yavuzel’in başarılarının devamını diliyor ve bu anlamlı günden kareleri sizlerle paylaşıyoruz:

Kitabın arka kapak yazısından yorumlar ise şöyle:

Bir çiçekçinin kapısından içeri girersiniz hani… Bakınırsınız… Nasıl bir buket yaptırsam diye… Bir demet gül yahut kokulu karanfiller olabilir. Mis gibi şebboy kokuları bezeli rengarenk bir çiçek demeti… Narin beyaz zambaklar… Orkideler… Frezyalar… Hatta bayıltıcı kokularıyla lilyumlar… Bana gelecekse o çiçekler, gelinciklerle, papatyalarla, unutma benilerle bezeli kocaman bir demet KIR ÇİÇEĞİ isterim… Elinizdeki tuttuğunuz kitap tam da işte öyle bir şey! Hayata dair kırgınlıklar, kızgınlıklar, hırslar, aşklar, adanmışlıklar… Hatta ihanetler, terk edilmişlikler, vazgeçişler, bağışlamalar… İnsana, hayata dair her şey… Felsefeden eğitime, yol göstermeden yol aramaya götüren satırlar… Biraz şiir, biraz öykü, biraz deneme tadında… Elinizdeki kitap HER ŞEY olma yolunda atılmış ilk adım gibi… Keyifli okumalar…

Ayşe TURAL Şair, Yazar, Gazeteci, Kıbrıs Ada TV Program Yapımcısı ve Sunucusu

 

Hikâyelerde kendinizden enstanteneler bulacağınız dipnotlar ve hepimizin hayatlarımızdaki usta birer cambaz olduğumuzun önemi çok başarılı kaleme alınmış. Kitaba doyamayacaksınız. Hikâyeler derinleşip devam etsin isteyeceksiniz.
Hazırsanız; Başlayalım!

Hayat Özlem KAYALI

Yazarımız Gökhan Yavuzel Kimdir?

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Kutlu Yayınevi
362

Yazar Girişi

YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN