“Açma Yaramı” yayımlandı

Kategori : Yeni betikler - Etiketler : - Tarih : 06 Ekim 2018

Coşkun Korkmaz‘ın kaleminden çıkan Açma Yaramı adlı çalışma yayınevimizden çıktı. Yazarımızı kutlar, nice kitaba imza atmasını dileriz.

Tanıtım Bülteninden:

“Sen de; ‘Hayatımı yazsam roman olurdu.’ diyor musun? Hem de çoook! Belli ki senin de yüreğin yaralıdır. İçli bir şarkı, yanık bir türkü dinlediğinde derin bir iç çekişin bundandır. Üzülme, yalnız değilsin. Kimin yüreğinde sızı yok ki? Hem bilmez misin, bu topraklarda yaşayanların kaderidir yaralı olmak.

Gel, birlikte yakın tarihimizin felaketlerle anılan yıllarına dair küçük bir yolculuğa çıkalım. Birinci Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı yıllarında çephe gerisinde yaşanan dramlara göz atalım. Evlatlarını ve eşlerini cepheye gönderen anaların, kınalı gelinlerin bir ömür boyu yükselen sessiz çığlıklarına kulak verelim. Gide de gelmeyesi korkunç yılların her bir yürekte nice onulmaz yaralar açtığına birlikte şahit olalım.

Bilirim “Açma Yaramı” der gibisin. Lakin korkma, maksadım yaranı kanatmak değildir. Dinlediğim ve öğrendiğim tüm bu acı hatıraları seninle paylaşmaktır niyetim. Tarihe not düşmek adına mecburum buna. Belki sen de başka birilerine anlatırsın duyduklarını. Haydi, gel gidelim maziye…”

Yorumlar (4)
 • 19 Kasım 2018 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  https://kutluyayinevi.com/magaza/urun/acma-yarami-coskun-korkmaz/ üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 • 16 Kasım 2018 tarihinde adem korkmaz tarafından

  kitabı nasıl temin edebilirim

 • 27 Ekim 2018 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Mesut Bey, şu bağlantı üzerinden sipariş vérebilirsiniz: https://kutluyayinevi.com/magaza/urun/acma-yarami-coskun-korkmaz/

 • 08 Ekim 2018 tarihinde Mesut Özbek tarafından

  Kitabı nasıl temin edebilirim

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  778

   

  YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

  ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

  BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN

  2012'den bugüne hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızdayız.
  Kutlu Yayınevi | Göksel sözcükleriñ yayıncısı