kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Hangi Paket Bana Uygun?

Kutlu Yayınevi olarak yazarlarımıza çalışmalarını kitaplaştırmaları için birçok séçenek sunmakta ve séçilen paketler doğrultusunda hizmet vérmekteyiz. Bu doğrultuda yönlendirme yapmak ve beklentileriñ doğru karşılanması amacıyla bu sayfayı hazırladık. Özetle:

Tez, bildiri, araştırma ve beñzeri akademik çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Akademik teşvik ödeneğinden yararlanmak ya da doçentlik başvurusunda bulunacak akademisyenler için uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Roman, öykü, deneme ve beñzeri düz yazı çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Çalışma metnini yayınevine teslim édip başka hiçbir işleme karışmadan kitabınıñ piyasaya sürülmesini isteyen yazarlar için uygundur. İlk kitabını çıkarak, edebiyat dünyasını şöyle bir görüp tanıyacak, deneyim kazanarak yéñi çalışmalara adım atacak yazarlar için gâyet uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çalışmasını piyasaya sürmeden az adetli baskıyla eñ düşük bütçeyi ayırarak resmileştirmek (tasdikletmek) isteyen yazarlar için uygundur. 16 adetlik baskı yapılan bu séçenekte 8 adedi yazara, kalan 8 adedi de Kültür Bakanlığınıñ ilgili birimlerine gönderilir. Bu séçenekte yazar metnini yayınevine teslim étmek dışında hiçbir işleme karışmaz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kendine güvenen yazar ve şairler için uygundur. Yayınevimiziñ tüm hizmetleri bu yayın séçeneğinde eksiksiz sunulur. Çevresinde bilinip tanınan, kitabı çıkar çıkmaz bélli bir kesimce anında satın alınacak yazarlara göredir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yardımcı ders kitabı veya soru bankası çıkarmak isteyen yazarlar için uygundur. Bu séçenekte yalñızca dizgi çalışmasınıñ yazar tarafından teslim édilmesi beklenir. Bunuñ dışındaki resmî süreçler, kapak tasarımı, baskı ve piyasaya sürülmesi yayınevimizce yürütülür. Yazarlarımız bu séçenekte %90 kazanç payı alırlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , - Tarih : 31 Temmuz 2021

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

Mersin Kitap Fuarı

907

 

akademik kitap yayınlamak
Akademik teşvik ve doçentlik başvurusu kriterlerini karşılayan yayınevimiz, ulusal ve uluslararası yayınevi statüsündedir.

Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.