kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Hangi Paket Bana Uygun?

Kutlu Yayınevi olarak yazarlarımıza çalışmalarını kitaplaştırmaları için birçok séçenek sunmakta ve séçilen paketler doğrultusunda hizmet vérmekteyiz. Bu doğrultuda yönlendirme yapmak ve beklentileriñ doğru karşılanması amacıyla bu sayfayı hazırladık. Özetle:


Tez, bildiri, araştırma ve beñzeri akademik çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Akademik teşvik ödeneğinden yararlanmak ya da doçentlik başvurusunda bulunacak akademisyenler için uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İlk kitabını çıkaracak, edebiyat dünyasını şöyle bir görüp tanıyacak, deneyim kazanarak yéñi çalışmalara adım atacak yazarlar için gâyet uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Roman, öykü, deneme ve beñzeri düz yazı çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Çalışma metnini yayınevine teslim édip başka hiçbir işleme karışmadan kitabınıñ piyasaya sürülmesini isteyen yazarlar için uygundur.  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çalışmasını piyasaya sürmeden az adetli baskıyla eñ düşük bütçeyi ayırarak resmileştirmek (tasdikletmek) isteyen yazarlar için uygundur. 16 adetlik baskı yapılan bu séçenekte 8 adedi yazara, kalan 8 adedi de Kültür Bakanlığınıñ ilgili birimlerine gönderilir. Bu séçenekte yazar metnini yayınevine teslim étmek dışında hiçbir işleme karışmaz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kendine güvenen yazar ve şairler için uygundur. Yayınevimiziñ tüm hizmetleri bu yayın séçeneğinde eksiksiz sunulur. Çevresinde bilinip tanınan, kitabı çıkar çıkmaz bélli bir kesimce anında satın alınacak yazarlara göredir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yardımcı ders kitabı veya soru bankası çıkarmak isteyen yazarlar için uygundur. Bu séçenekte yalñızca dizgi çalışmasınıñ yazar tarafından teslim édilmesi beklenir. Bunuñ dışındaki resmî süreçler, kapak tasarımı, baskı ve piyasaya sürülmesi yayınevimizce yürütülür. Yazarlarımız bu séçenekte %90 kazanç payı alırlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , - Tarih : 31 Temmuz 2021

Yorumlar (13)
 • […] Hangi yayım paketi size uygun, gelin birlikte bakalım. İncelemek için tıklayınız. […]

 • 01 Ağustos 2023 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Selim Bey, bu durumda size Başlangıç Seçeneğimizi önerebiliriz. Belirttiğiniz sayfa aralığı için 2750 TL + KDV maliyeti olacaktır.

 • 30 Temmuz 2023 tarihinde Selim tarafından

  efendim ben 10000 kelimelik yaklaşık 30 sayfa kadar bi not aldım içinde sairli sözler hayati felsefe geçen bi kitap bastirmai istiyorum bundan kar yada para kazanmak amacım yok sadece bastirmai ve insanlara aktarmai istiyorum 30 sayfalik yeni bir kitap bastirmanin ilk defa mali ne kadardır.

 • 13 Nisan 2023 tarihinde Yılmaz Süslü tarafından

  Benim sıkıntım 231 adet uzun şiirimin ve normal koşullardaki Word sayfasında 323 sayfanın tutması.

  Aklımdan bu şiirleri 3 veya 2’ye ayırıp o şekilde piyasaya sunmak var.

  Ama günümüz koşulları gereği risk.

  Çünkü hiç tanınmıyorum.
  Yazdıklarım her ne kadar iyi seviyede olduğunu kendimce düşünsem de aklımda ya tutmazsa var.

  Çok iyi düşünmem gerekiyor.
  Ya kitabı 2’ye veya 3’e bölüp öyle piyasaya sunmak ya da tek halde yani 323 sayfa baya bir şiire göre çok uzun.

  Beni zor bir karar bekliyor gibi…

 • 13 Nisan 2023 tarihinde Kutlu Yayınevi tarafından

  Yılmaz Bey,
  Şiirlerinizden maddi anlamda ciddi bir kazanç beklentiniz varsa İleri Düzey Seçeneğimiz sizin için uygundur. Ancak daha ekonomik bir yol ile piyasaya çıkmasını ve tüm yazarlık hizmetlerinden yararlanmayı planladığınızda Ekonomik Seçeneğimiz ile hizmet verebiliriz. Önünüzü görmek, edebiyat dünyasına adım atmak ve sonrasında da yaşanacak gelişmelere göre yeni bir yol haritası çıkarmak isterseniz de Başlangıç Seçeneğimiz uygun olacaktır. Yalnızca resmiyet kazanması için de Resmileştirme Seçeneğimiz değerlendirilebilir. Her yayın paketi için ayrım gözetmeksizin hizmet vermeye hazırız. 🙂

 • 13 Nisan 2023 tarihinde Yılmaz Süslü tarafından

  Şuan için kayıtlı 231 sayfalık şiirim var.
  Bu şiirleri Word dosyasına attığımda ise 323 sayfa yapmakta.
  Hangi paket düşünebileceğime açıkçası daha karar veremedim.
  Çelişkide kalmadım değil.

  Sayfa sayısının fazla olması çok düşündürücü.
  O açıdan görüşlerinizi merak ediyorum…

 • 24 Ekim 2022 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Ayfer Hanım, en az 16 adetlik basım yaptığımız Resmileştirme Seçeneğimiz ile hizmet verebiliriz. Bu durumda maliyet 700 TL + KDV olacaktır.

 • 15 Ekim 2022 tarihinde Ayfer tarafından

  72 şiirim var şuanda

 • 15 Ekim 2022 tarihinde Ayfer tarafından

  Merhaba.Şiir kitabı çıkarmak istiyorum telif hakkını bir sitede yayınlayarak aldım tek bir kitap çıkarmak istiyorum ve 50 sayfalık bu benim için çok önemli tek bir kitapla hediye bırakmak istiyorum fiyat ve yapılacak mı bilgi verirseniz çok sevinirim:)

 • 03 Ekim 2022 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Derya Hanım, A4 ölçüsündeki bir dosya, roman boyutlarına (13,5 x 19,5 cm) getirildiğinde ortalama iki katına çıkmaktadır. Dolayısıyla sizin çalışmanız 337-352 sayfa aralığına girecek olup Ekonomik Seçeneğimizde 500 adet için 7250 TL + KDV tutacaktır. Dosyanızı eposta adresimize göndermeniz ile çalışmaya başlayabiliriz.

 • 02 Ekim 2022 tarihinde DERYA UÇAR İZGİ tarafından

  Merhaba. Öncelikle iyi çalışmalar dlerim. Kitabımı yayınlamanızı istiyorum. Ancak maliyeti tam olarak ne kadar tutacağı hakkında sizden bilgi almak istiyorum. A4 boyutunda 172 sayfa olan kitabımı ekeonomik yayın paketi ile bastırırsak maliyeti ne kadar olur acaba? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

 • 21 Ekim 2021 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Tayyar Bey, Ekonomik Séçeneğimizle yayımladığımız kitaplarda yazara 20 adet vermekteyiz. Yazarımız daha sonra etiket fiyatının yarısı üzerinden dilediği kadar alabilmektedir. Başlangıçtaki 20 sayısını, öbür yazarlarımıza haksızlık olmaması adına değiştirmemeye özen gösteriyoruz.

 • 20 Ekim 2021 tarihinde Tayyar DAL tarafından

  Ekonomik paket ile kitabımı yayımlatmak isterim. Ancak 50 adet kitap verirseniz yakınlarıma hediye etmek için, sevinirim.
  Hem ne kadar çok hediye, o kadar çok reklam. Selamlar.
  Not: Kitabım şu anda google kitaplarda yayımdadır.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  1371

   

  Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

  2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.