kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Hangi Paket Bana Uygun?

Kutlu Yayınevi olarak yazarlarımıza çalışmalarını kitaplaştırmaları için birçok séçenek sunmakta ve séçilen paketler doğrultusunda hizmet vérmekteyiz. Bu doğrultuda yönlendirme yapmak ve beklentileriñ doğru karşılanması amacıyla bu sayfayı hazırladık. Özetle:


Tez, bildiri, araştırma ve beñzeri akademik çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Akademik teşvik ödeneğinden yararlanmak ya da doçentlik başvurusunda bulunacak akademisyenler için uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

İlk kitabını çıkaracak, edebiyat dünyasını şöyle bir görüp tanıyacak, deneyim kazanarak yéñi çalışmalara adım atacak yazarlar için gâyet uygundur. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Roman, öykü, deneme ve beñzeri düz yazı çalışmalarıñ kitaplaştırılmasını sağlar. Çalışma metnini yayınevine teslim édip başka hiçbir işleme karışmadan kitabınıñ piyasaya sürülmesini isteyen yazarlar için uygundur.  Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Çalışmasını piyasaya sürmeden az adetli baskıyla eñ düşük bütçeyi ayırarak resmileştirmek (tasdikletmek) isteyen yazarlar için uygundur. 16 adetlik baskı yapılan bu séçenekte 8 adedi yazara, kalan 8 adedi de Kültür Bakanlığınıñ ilgili birimlerine gönderilir. Bu séçenekte yazar metnini yayınevine teslim étmek dışında hiçbir işleme karışmaz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kendine güvenen yazar ve şairler için uygundur. Yayınevimiziñ tüm hizmetleri bu yayın séçeneğinde eksiksiz sunulur. Çevresinde bilinip tanınan, kitabı çıkar çıkmaz bélli bir kesimce anında satın alınacak yazarlara göredir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Yardımcı ders kitabı veya soru bankası çıkarmak isteyen yazarlar için uygundur. Bu séçenekte yalñızca dizgi çalışmasınıñ yazar tarafından teslim édilmesi beklenir. Bunuñ dışındaki resmî süreçler, kapak tasarımı, baskı ve piyasaya sürülmesi yayınevimizce yürütülür. Yazarlarımız bu séçenekte %90 kazanç payı alırlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , - Tarih : 31 Temmuz 2021

Yorumlar (7)
 • 24 Ekim 2022 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Ayfer Hanım, en az 16 adetlik basım yaptığımız Resmileştirme Seçeneğimiz ile hizmet verebiliriz. Bu durumda maliyet 700 TL + KDV olacaktır.

 • 15 Ekim 2022 tarihinde Ayfer tarafından

  72 şiirim var şuanda

 • 15 Ekim 2022 tarihinde Ayfer tarafından

  Merhaba.Şiir kitabı çıkarmak istiyorum telif hakkını bir sitede yayınlayarak aldım tek bir kitap çıkarmak istiyorum ve 50 sayfalık bu benim için çok önemli tek bir kitapla hediye bırakmak istiyorum fiyat ve yapılacak mı bilgi verirseniz çok sevinirim:)

 • 03 Ekim 2022 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Derya Hanım, A4 ölçüsündeki bir dosya, roman boyutlarına (13,5 x 19,5 cm) getirildiğinde ortalama iki katına çıkmaktadır. Dolayısıyla sizin çalışmanız 337-352 sayfa aralığına girecek olup Ekonomik Seçeneğimizde 500 adet için 7250 TL + KDV tutacaktır. Dosyanızı eposta adresimize göndermeniz ile çalışmaya başlayabiliriz.

 • 02 Ekim 2022 tarihinde DERYA UÇAR İZGİ tarafından

  Merhaba. Öncelikle iyi çalışmalar dlerim. Kitabımı yayınlamanızı istiyorum. Ancak maliyeti tam olarak ne kadar tutacağı hakkında sizden bilgi almak istiyorum. A4 boyutunda 172 sayfa olan kitabımı ekeonomik yayın paketi ile bastırırsak maliyeti ne kadar olur acaba? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

 • 21 Ekim 2021 tarihinde Kutlu Yayınevi (Yazar) tarafından

  Tayyar Bey, Ekonomik Séçeneğimizle yayımladığımız kitaplarda yazara 20 adet vermekteyiz. Yazarımız daha sonra etiket fiyatının yarısı üzerinden dilediği kadar alabilmektedir. Başlangıçtaki 20 sayısını, öbür yazarlarımıza haksızlık olmaması adına değiştirmemeye özen gösteriyoruz.

 • 20 Ekim 2021 tarihinde Tayyar DAL tarafından

  Ekonomik paket ile kitabımı yayımlatmak isterim. Ancak 50 adet kitap verirseniz yakınlarıma hediye etmek için, sevinirim.
  Hem ne kadar çok hediye, o kadar çok reklam. Selamlar.
  Not: Kitabım şu anda google kitaplarda yayımdadır.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  1153

   

  Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

  2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.