“Bir Filtre Öykü Alayım” yayımlandı

Kategori : Yeni betikler - Etiketler : - Tarih : 29 Ekim 2019

Daha önce Bilim Şenliği Evimde adlı çalışmasını yayımladığımız Alper Sadıç, bu kez Bir Filtre Öykü Alayım ile okur karşısına çıktı.

“Serotonin hormonu, insanda mutluluk, canlılık ve zindelik hissi veren bir kimyasaldır. Evrensel bir kaleme sahip olduğunu düşündüğüm Alper Sadıç’ın öyküleri de serotonin hormonu gibi. Her öyküde heyecan dolu bir atmosferde ağırlanıyor, olayları en ön koltuktan izleme şansına sahip oluyorsunuz.”
– Asuman Şemsi / Yazar

“Bu kitabın kapağını açtığınızda kendinizi kelimelerin sihirli dünyasında kaybetmeye hazır olun. Umuda ve yaşama dair keyifli bir yolculuk sizi bekliyor.”
– Bihter Saatçi / Yazar

“250 kelimeye kocaman bir dünya sığdıran Alper Sadıç, yazdığı öykülerde kelimelere dans ettiriyor.”
– Nuray Acar / Kitap Eleştirmeni

“Bir öykü okunur kısacık! Lakin her cümlesi bir roman hissiyatı verir. Sayılı kelimelerde, olayların içinde bulur insan kendini… İşte Alper Sadıç, kısa öykülerinde uzun uzun düşündürüyor bizleri. Okurken düşünüyor, düşünürken anlıyor, anlarken yaşıyor ve yaşadıkça tekrar okuyoruz her kelimesini. Velhasılıkelam, biten metinlerdeki bitmeyen öykülerin kalemidir Alper Sadıç.”
– Samet Türkyurdu / Yazar

“Romanın sonu, öykülerin teması; romanın satırları, öykülerin finali akılda kalır. Alper Sadıç, okurlarına kelimeleri hissettirebilen bir yazar. Okuduklarını hissetmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.”
– Sedat Danacı / Yazar

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

778

 

YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN

2012'den bugüne hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızdayız.
Kutlu Yayınevi | Göksel sözcükleriñ yayıncısı