“Cani ve Dori” yayımlandı

Kategori : Yeni betikler - Etiketler : - Tarih : 16 Şubat 2019

Sema Keser‘in okuyucu karşısına çıktığı ilk çalışması Cani ve Dori – Başka Bir Dünya, yayınevimizden çıktı.

Cani ve Dori farklı bir iklimin farklı bir canlı familyasının toprağında yaşayıp büyüyen iki adendir. Soğuk bir aralık günü pencerenin ardını görmeye, bilinmeyene gitmeye hazırdır ikisi de. Eşyalarını topladıktan sonra rüzgarın ve karın fikirlerini uyuşturduğu okulun bahçesine çıkarlar, kütüphaneye gelip küflü kitapların arasından geçerek başka bir gerçekliğe geçmek için anahtarı duvara yaklaştırırlar ve yeni tohumlar ekmek istedikleri hayallerini bir bahar güneşine teslim ederler.

Yorumlar (9)
 • 15 Mart 2019 tarihinde Naz Tütca Yücel tarafından

  Kitap gerçekten okuduğum en güzel kitaplardan biriydi ve bana birçok şey kattı.Kitap ilk başta klasik bir çocuk romanıymış havası versede bence bu kitap birçok kesime hitap ediyor ama bence kitaptan çıkarılacak en güzel mesaj,siz bazen farkında olmasanızda her zaman sizi kollayan,koruyan her zaman size elinden geldiği kadarıyla yardım eden ipucu veren insanlar vardır ve o insanlar sizlere her daim güvenir ve yapamayacağınız, üstesinden gelemeyeceğiniz işler vermezler.Çünkü bu insanlar sizi tanırlar ve ona göre davranırlar. O insanlar daima sizin yanınızdadır…
  Bu güzel kitap için teşekkürler Sema Keser. Benim bu kitap hakkında naçizane görüşüm bu şekilde…
  Birçok harika eser çıkarmanız dileğiyle…

 • 11 Mart 2019 tarihinde Onur fırat tarafından

  (Kayısı der ki) ben bu kitabı aldığımda
  Sadece ödevi yapmak için almıştım fakat bu kitabı okuduğumda farkettim ki içimde sönmüş olan ateş bu kitapla
  Birlikte beni hayata ve kitap sevgime ulaştırdı böyle güzel bir kitap yazdığın İÇİN TEŞEKKÜRLER SEMA KESER

  Cevap

 • 03 Mart 2019 tarihinde Dilara tarafından

  Harika bir kitap çok sürükleyici bayıldım umarım kitaplarının devamı gelir

 • 03 Mart 2019 tarihinde Şevval Kırcaali tarafından

  Kitabı elime aldığım ilk andan beri okumak için sabırsızlanıyordum. Daha önce okuduğum kitaplardan çok daha farklı bir kitaptı. Aynı zamanda gerçekten çok akıcı bir kitaptı. Hiç sıkılmadan okudum. Şimdi de 2.kitabın çıkması ve onu okumak için sabırsızlanıyorum.

 • 01 Mart 2019 tarihinde Songül Yıldırım tarafından

  Kitap gerçekten çok kaliteli uzun süredir ilgimi çeken bir kitaptı. Aldığım ilk günde hevesle okudum ve beklentimin de çok üstünde çıktı. Sema hanımın ilerde çok iyi bir yazar olacağına inanıyorum 😍🤗

 • 27 Şubat 2019 tarihinde Arda tarafından

  Bende kitabı aldım cok güzel ve sürükleyici bir kitap herkesin okumasını tavsiye ederim.Ayrıca Sema Keser’e teşekkürler böyle bir kitap için.

 • 25 Şubat 2019 tarihinde Enes Sürmen tarafından

  Çok güzel bir kitap tebrik ederim cok akici ce surikleyici kesinlikle hayatımda okuduğum en güzel kitaplardan biri herkese tavsiye ederim .

 • 24 Şubat 2019 tarihinde Enes Sürmen tarafından

  Gerçekten çok güzel bir kitap 1 günde bitirdim çok akıcı ve sürikleyici uzun zaman sonra okudugum ilk kitab ve kitap okuma hevesim geri geldi kesinlikle tercih ederim hayatimda okudugum en güzel kitap TEŞEKKÜRLER SEMA KESER

 • 21 Şubat 2019 tarihinde Yuttif tarafından

  Ben aldım.Gerçekten harika bir kitap ilk sayfasını okuduğum da bile ne kadar kaliteli bir kitap olduğunu anladım. Bence Sema Keser ileri de çok daha iyi bir yazar olabilir.Bu kitap ilk kitabı olmasına rağmen çok kaliteli olmuş.

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  778

   

  YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

  ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

  BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN

  2012'den bugüne hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızdayız.
  Kutlu Yayınevi | Göksel sözcükleriñ yayıncısı