kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Gülnaz Çalıkoğlu’nuñ Kitapları Film Oluyor

❝Gülnaz Çalıkoğlu’nun yazdığı kitaplar film olacak❞

Almanya ve Türkiye’de çalışmalarını sürdüren, ağırlıklı kişisel gelişim ve öz güven gelişimi eğitimleri veren Doçent Gülnaz Çalıkoğlu, bunun yanında yazar olarak da tecrübelerini ve bilgilerini yazdığı tüm kitaplarıyla dünyaya eserler bırakmayı başardı.

Yazdığı kitaplar büyük ilgi görünce uzmanların ve ünlü isimlerin de yer alacağı bir film çekmeye karar veren Çalıkoğlu, çalışmalarının son aşamasına geldi ve çekimlere başlayacağı günü heyecanla bekliyor.

Gülnaz Çalıkoğlu yaptığı açıklamada şunları kaydetti: ❝Uzun yıllardır kişisel gelişim ve öz güven eğitimleri vermekteyim. Yaşadığım olayları ve edindiğim tecrübeleri ‘Anahtar Elimizde’ adlı yazdığım ikinci kitabımda derledim. Yaşadığım her olayın, dinlediğim her hikayenin ayrı bir değeri var benim için. İnsanlar yaşadıkları olaylardan tecrübe çıkartarak yaşar ve kendisini geliştirir. Yazdığım üçüncü kitap da öncelikle insanın kendisini tanımasını gerektiğini vurguladım. Kendisini tanıyan insan kendisine daha güzel yön verir ve adımlarını ona göre atar.❞

YAKINDA FİLMİ ÇEKECEĞİZ
❝Yayımlanan son iki kitabım da ilgi görünce senarist arkadaşlardan güzel bir teklif aldım ve bu teklifi değerlendirdim. İnsanların daha detaylı bilgi edinebilmeleri açısından bilgi dolu bir film yapmak ve dünyaya, tüm insanlara faydalı bir eser bırakmak istiyorum. Filmde uzman, bilge kişiler ve ünlü isimler de yer alacak ve psikolojinin genel temel bilgilerini ve işleyiş sistemini anlatacağız çünkü bu aslında çok önemli bir mesele ve tüm insanlığı ilgilendiriyor. Eğer sağlıklı yaşamak istiyorsak bilinçli yaşamanın yolunu bilmeliyiz. Günümüzde öyle olaylarla karşılaşıyoruz ki insanlar bilinçsiz şekilde kendi yaptıkları seçimlerden dolayı kendi kendilerini hasta ediyorlar maalesef. Farkında değiller. İşte ben yazdığım tüm kitaplarım ile nasip olursa inşallah bu film projesi ile insanlara bilinçli ve sağlıklı yaşamayı tam anlayacakları biçimde uzman bilir arkadaşlar ile birlikte sunmak istiyorum.❞

Çalıkoğlu, son olarak: ❝Ayrıca uzun yıllardır faal olduğum ajansımın kolu olan akademimizde eğitim ve seminerlerimiz tabii ki devam ediyor. Eğitim alan gençlerimiz arasından yetenek potansiyeli gördüğüm gençleri sektöre kazandırıp onlara da projelerimiz ile birlikte imkanlar sunmaya devam ediyoruz.❞ dedi.

#KutluYayınevi olarak #KutluYazarlar‘ımızdan #GülnazÇalıkoğlu‘na çalışmalarında başarılar diliyoruz. Çekilecek filmi merakla bekliyoruz.

Kategori : Genel - Etiketler :, , - Tarih : 06 Eylül 2022

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

1243

 

Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.