“Hayat O’na Değer” yayımlandı

Kategori : Yeni betikler - Etiketler : - Tarih : 06 Ekim 2018

Genç yazar Mert Mantaroğlu‘nuñ çıkış yapıtı olan Hayat O’na Değer, yayınevimizden çıktı. Tanıtım bülteninde şunları söyleyen yazarımızı kutlar, nicelerine imza atmasını dileriz.

Hayatın içerisindeki sürprizleri karşılayabilmeli insan. Ortalama 65 yıllık bize sınav için verilen bu ömrü, asıl amaç için harcayabilmeli. Her düştüğünde kalkmayı, yorulduğun zaman bırakmayı değilde, ayağa kalkabilmeyi aşk ile yapmayı öğrenmeli. Her anımızın bize misafir olduğunun farkında olmalı.

Hayatımıza girmiş ve girecek insanların bizim üzerimizdeki etkisi ve bırakmış oldukları izler üzerine biraz dertleşelim mi sevgili okurum? Emin ol sanada iyi gelecek. Çünkü her insanın vardır kalbinin derinlerine gömdüğü birisi. Görüyorum ki birçok insan o defteri kapatmış ama hala yanında taşıyor. O halde gel o defteri bırakalım beraber en yakın yere. Emin ol: Hayat O’na Değer.

Yorumlar (1)
 • 10 Kasım 2018 tarihinde tahsin kaptan tarafından

  öncelikle yayın evini ve yazar mert mantaroğlunu tebrik eder başarılarının devamını dilerim kitap hakkında kısaca bahsetmem gerekirse ben çok beğendim gerek içerigi gerekse yaşanmış bazı olaylardan örnek alıp insanın yaşantısında uyğulaya bileceği çok güzel hikayelerle heyecan katan sürükleğici bir kitap olmuş inşallah yazarımızın daha nice kitaplara imza atması dileği ile başarılarının devamını dilerim

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  778

   

  YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

  ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

  BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN

  2012'den bugüne hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızdayız.
  Kutlu Yayınevi | Göksel sözcükleriñ yayıncısı