Kutlu Yazar Uygulamasınıñ 2. Sürümü Hoytu Tamır Yayınlandı

Kategori : Genel - Etiketler : - Tarih : 30 Ağustos 2019

İlk sürümünü 23/10/2016 günayında yayınladığımız Kutlu Yazar uygulaması, yazarlarımıza fatura satışını izleyebilmeleri için olanak sağlıyor, bizim de tüm yazarlarımıza ortak bir ekrandan erişim sağlamamıza yarıyordu. Günden güne büyüyen yazar ailemizin gereksinimleri de artıyor ve deyim yerindeyse gömlek dar geliyordu. Bu yüzden étkileşimi artırmak ve işleyişi étkin kılmak gérekliliği kaçınılmaz oldu. Bunuñ için uygulamada güncellemeye gitmek, doğal yollarla kendini gösteren géreksinimlere karşılık vérmek için “yapılacaklar/olması gérekenler” başlıklı dizinler oluşturduk. Géçen yılıñ yazından béri üzerinde durduğumuz çalışmaya bu yaz başlayarak bir buçuk aylık aralıksız çalışmayla soñuç vérdik. Adını Hoytu Tamır yazıtından esinlenerek koyduk. İşiñ açığı, bu yazıtıñ bir kesimini daha géçenlerde yayınevimiziñ giriş kapısınıñ üstüne de yazmıştık. Orada şöyle yazar:

Bitiği bitidim. Kaya tengriken kutlug bolzun.

Bétiği bitirdim (yazdım). Kaya (gibi) göksel, kutlu olsun. (bétik: kitap)

Bu yazı, yazmakla ilgili olduğu, üstelik soñunda yayınevimiziñ adınıñ da géçmesinden dolayı bizim için çok añlam taşımaktadır. Bu yüzden ikinci sürümüñ adını da böyle adlandırdık:
Kutlu Yazar Uygulaması (s2 – Hoytu Tamır).

 

Hoytu Tamır Sürümünde Néler Yéñi?

30 Ağustos 2019 itibariyle kullanıma sunduğumuz ikinci sürümümüz olan Hoytu Tamır ile ulaşabileceğiniz yéñi hizmetlerimiz şunlardır:

1) Kazançlarım
Fatura takibi sistemi geliştirdik. Artık iskonto ve ilgili fatura belgesinin tutarını anında görebileceksiniz.

2) Basım Süreci
Bir bétiğin (kitabın) yayımlanma süreci toplamda 12 adımdan oluşmaktadır. Adım adım listelediğimiz aşamaların ayrıntılarına ulaşabileceksiniz.

3) Reklamlar
Daha görünür olabilmeniz adına yenilerini ekleyerek sunduğumuz reklam hizmetlerini tek bir sayfada değerlendirebileceksiniz.

4) Satış Bildirimi
Artık kitabınız satıldığında alan işletmenin adını ve alım adedini bildiren bir e-posta alacaksınız. Uğurlu ve bol kazançlarınız olsun!

5) Kitap Fuarları
2015’ten beridir her yıl kitap fuarlarına katılmaktayız. Tek bir sayfa üzerinden nasıl geçtiğini inceleyebilecek, bir sonraki fuara kendinizi daha hazır hissedebileceksiniz.

6) Bilgilerim
Uygulama üzerinden iletişim ve profil bilgilerinizi düzenleyebilecek, fotoğrafınızı kendiniz güncelleyebileceksiniz.

7) Sayısal Veriler
Paneliniz üzerinden yayınevimizin yazar, bétik, fatura ve satılan bétik sayılarına ulaşabileceğiniz gibi yurdumuzun dışında ikamet eden yazarlarımızın ülkelerini de görebilecek, ailemizin her geçen gün büyüdüğüne tanıklık edebileceksiniz.

8) Kutlu Yazarlar Dergisi
Aralık 2018’de ilk sayısını çıkardığımız dergimizin ayrıntılarına ulaşabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Geçmiş sayılara uygulama üzerinden hızlıca ulaşabileceksiniz.

9) Satış Noktaları
İkinci sürümü yayınladığımız tarih itibariyle anlaşmalı olduğumuz 4800+ kitabevi ve kırtasiye bulunmaktadır. Artık siz de bu listeye ulaşabilecek ve ilinizdeki kitabevi/kırtasiye ile iş birliği yapabileceksiniz. Yanı sıra kitaplarımızın yer aldığı e-Mağazaların bağlantılarını da hizmetinize sunduk. Böylelikle anında erişim sağlayabileceksiniz.

 

Üçüncü sürüm için yéñiliklerimiz olacağını, yazarla yayınevi arasındaki étkileşimi daha da artıracağımızı şimdiden muştularız.

Kutlu olsun!

 

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

778

 

YAZARLARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

ORTAKLAŞA KİTAP ÇIKARABİLİRİZ!

BİZİMLE ÇALIŞMAK İÇİN BİRKAÇ NEDEN

2012'den bugüne hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızdayız.
Kutlu Yayınevi | Göksel sözcükleriñ yayıncısı