kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Kutlu Yazarlar dergisiniñ 2. sayısı çıktı

Kutlu Yazarlar dergimizin ikinci sayısı ile 2018’i sonlandırırken yayınevimizin de 6. yılını Aralık itibariyle 261 kitapla geride bırakmış olacağız. 2012’den günümüze hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızda olmanın maneviyatıyla emeklerinizin karşılığını vermekle meşgulüz.

İstanbul merkezli yayınevi olarak, bugün yalnızca şehrimizdeki yazarlara değil yurdumuzun çeşitli illerindeki dostlarımıza da hizmet vermekteyiz. Yanı sıra Avusturya, Danimarka, Almanya, Amerika ve Hollanda’daki gurbetçilerimizin edebî emanetlerinin mihmandarlığını üstlenmekte, kelimelerini kitaba dönüştürürken tüm aşamalarda yanlarındayız.

Kutlu Yazarlar dergisi 2. sayı > indir

Dergimizin bu sayısında dört ana içerik üzerinden sizlere merhaba diyoruz. Yazarlarımızın başarı hikayeleri, kendi çizimleri, fotoğrafları ve “söylemezsem olmaz” dedikleri ne varsa! Yanı sıra sizler için hazırladığımız kılavuz ile e-Devlet üzerinden Kültür Bakanlığındaki yazarlık kaydınıza nasıl ulaşabileceğinizi sıralayan görsel bir de yazı hazırladık. Bizden haberleri de bu sayımızda bulabileceksiniz. Yayınevimizin yaşça en küçüğü olan sekiz yaşındaki Erva Kopuz, “Dostum Benekli” öykü kitabıyla Aralık ayında aramıza katıldı. Öte yandan 1931 doğumlu yazarımız Yusuf Gündüz ise yaşça ve tecrübece en büyüğümüz olarak bilimkurgu romanı kapsamında yeni bir eğitim kitabı kaleme aldı: Uzay Çocukları. Takip eden sayfada ise hak vereceğiniz bir de kıssadan hissemiz bulunmaktadır.

Aralık ayında yayımlanmamız hasebiyle, çağının ötesindeki bilgemizi, yaşamını Türk kültürüne adayan yazar ve şair Nihal Atsız’ı vefatının 43. yılında dergimizin aracılığıyla anmak isteriz; çünkü ne zaman saniyelerle ölçülür ne de manâ maddiyatla. Ruhu şâd olsun.

Kutlu Yazarlar dergimizin ikinci sayısını çevrim içi olarak okumak için www.dergi.kutluyayinevi.com adresinden edinebilirsiniz.

Kategori : Kutlu Yazarlar dergisi - Etiketler : - Tarih : 27 Aralık 2018

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

1371

 

Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.