kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Kutlu Yazarlar dergisiniñ 3. sayısı yayımlandı

Kutlu Yazarlar dergimizin üçüncü sayısı ile 2019’un yarısını geride bırakırken temmuz ayı itibariyle bétik (kitap) sayımızı 427’ye çıkarmış bulunmaktayız. 2012’den günümüze hayallerinizi gerçekleştirirken yanınızda olmanın maneviyatıyla emeklerinizin karşılığını vermekle meşgulüz.

 

İstanbul merkezli yayınevi olarak, bugün yalnızca şehrimizdeki yazarlara değil yurdumuzun çeşitli illerindeki dostlarımıza da hizmet vermekteyiz. Yanı sıra yurdumuzun dışındaki gurbetçilerimizin emanetlerine de sahip çıkmaktayız. Avusturya, Danimarka, Almanya, İngiltere, Finlandiya, Azerbaycan, ABD ve Hollanda’ya ek olarak dört yeni ülkeden daha yazarlarımız aramıza katıldı: Kazakistan, Afganistan, Fransa ve Belçika.

Dergimizin bu sayısında ağırlıklı olarak yazarlarımızla yaptığımız söyleşilere yer verdik. Geçtiğimiz sayıda olduğu gibi yayınevince varmış olduğumuz yargılardan yazarlarımızla ilgili olanlara bu sayımızda da ulaşabileceksiniz. Kitap fuarlarını önemsiyoruz; bu doğrultuda videolar, görseller hazırlıyoruz. Fuar anılarımızı, fotoğraflarımızı ve sayısal verilerimizi ilerleyen sayfalarda bulabileceksiniz. Geçtiğimiz aylarda Türk kültüründe çığır açacak bir gelişme yaşandı: Dede Korkut’un yeni bir nüshası bulundu. Yayınevi olarak bu yapıtın Türkiye’de yayımlanması noktasındaki serüvenimizi ve yaşanan gelişmeleri uzun uzadıya yazıya döktük.

Yeni sayımızda görüşene değin, kalın sağlıcakla!
İyi okumalar dileriz.

Kutlu Yazarlar dergimizin üçüncü sayısını çevrim içi olarak okumak için tıklayıñız:

www.dergi.kutluyayinevi.com

 

Kategori : Kutlu Yazarlar dergisi - Etiketler :, - Tarih : 18 Temmuz 2019

Yorumlar (1)
 • 20 Temmuz 2019 tarihinde Sedat DANACI tarafından

  Başarılarınızın devamını en içten dileklerimle diliyorum. Dürüst ve özverili yayıncılık anlayışınız için ayrıca tebrikler. 👏👏👏👏👏

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  1371

   

  Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

  2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.