kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Kitap Bölümü Yazarlığı

KİTAP BÖLÜMÜ YAZARLIĞI

Kutlu Yayınvi olarak bölüm yazarlığı ile yayımlayacağımız kitaplarımıza makale alımlarımız sürmektedir. İletişim, sosyal ve beşeri bilimler alanındaki akademik düzeyde makaleler 26 Mayıs 2024’e dek yayınevimize gönderilebilir.

Kutlu Yayınevi, ÜAK koşullarında “tanınmış uluslararası yayınevi” statüsündedir.

Kitap Adı: TOPLUMSAL VE YÖNETİMSEL BİLİM ARAŞTIRMALARI – 2 (Editör: Gökbey Uluç)

Kitap Adı: İLETİŞİM ARAŞTIRMALARI – 1 (Editör: Dr. Öğr. Üyesi Ensar Lokmanoğlu)

 

YAZIM KURALLARI
Yazı dosyaları .doc, .docx ya da .odt biçeminde, 16 x 24 cm sayfa ölçüsünde olmalıdır. Yazı boyutu 12 punto, tek satır aralığında ve “Times New Roman” yazı türü ile işlenmelidir. Kenar boşlukları sağ, sol ve üstten 1,5 cm, alttan da 1,2 cm olmalıdır. En az 5, en çok 30 sayfa olabilir. Uluslararası düzeyde benimsenmiş APA kuralları çerçevesinde alıntı, kaynak ve dipçe gösterim biçemlerine yér vérilmelidir.
YAYIN SÜRECİ VE TARİHİ
Basılı kitaplar Haziran 2024’ün sonuna değin yayımlanmış olacakken e-kitap sürümleri daha öncesinden www.kutluyayinevi.com üzerinden erişime açılacaktır.
BAŞVURUNUÑ SÜRECİ
Çalışmalar “istek@kutluyayinevi.com” e-posta adresine aşağıda belirtilen 4 dosya halinde gönderilmelidir. Karışıklık olmamasına adına tüm belgeleriñ tek bir posta içinde olmasına özen gösterilmesi rica olunur.
1. Kitap Bölümü Çalışması
(Word bélgesi olarak .doc, .docx veya .odt biçeminde olmalıdır.)
2. İntihal Raporu
(Turnitin, Ithenticate ya da intihal.net üzerinden kaynakça dışında %20 ve altı beñzerlik oranını gösterir bélge olmalıdır.
3. Sözleşme (İNDİR)
(Sözleşmedeki ilgili boşluklar doldurulup bilgisayar çıktısı alındıktan soñra JPG, PNG veya PDF olarak gönderilmesi yéterlidir.)
4. Ödeme Dekontu
(Ödeme açıklamasına kitap adı yazılmalıdır.)
SOÑ BAŞVURU VE YAYIN TARİHİ
Çalışmalarıñ soñ gönderim tarihi “26 Mayıs 2024 – Pazar” günüdür. Kitaplar “14 Haziran 2024” gününe dek yayımlanacaklardır.
ÖDEME
Katılım payı 900 TL’dir. Ödeme kapsamında kapak tasarımı, dizgi, ISBN ve e-kitap olarak yayınlama hizmetleri vérilir. Aşağıdaki banka hesabına ödeme yapılabilir.
Dipçe: Editör onayından géçmeyen yazılarıñ iadesi yapılmaktadır.
QNB Finansbank / Enpara
Hesap Adı: Kutlu Yayınevi Basım Yayım Dağıtım Limited Şirketi
IBAN: TR59 0011 1000 0000 0099 4058 22

2023’te yayımlanan bölüm yazarlı kitabımızdan basılı bir örnek.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , , , , , , , , , , , , , , , - Tarih : 04 Nisan 2024

Yorumlar (2)
 • 04 Mart 2023 tarihinde Kutlu Yayınevi tarafından

  Sedat Bey,

  Metninizi Mart dönemi yayımlanacak kitap çalışmasına ekleyebiliriz. Metniniz Turnitin, Ithenticate ya da intihal.net üzerinden kaynakça dışında %20 ve altı beñzerlik oranını gösterir bélge olmalıdır. Editör onayından geçmediği durumda ücret iadesi eksiksiz yapılmaktadır.

 • 04 Mart 2023 tarihinde Sedat CAM tarafından

  Iyi gunler,

  MART 2023 doneminde, Ziraat alaninda ingilizce yazilmis bir kitap bolumu yayinlamak istiyorum. Ucret odemesini editor onayindan gecmeden mi yatirmamiz gerekiyor? Editor onayindan gecmedigi zaman ucret iadesi yapiyor musunuz?

  Tesekkurler…

 • Yorum Yaz
  Ad Soyad :
  E-mail :
  Yorum :

  1371

   

  Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

  2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.