kitap başvuru, online kitap başvuru, internetten kitap başvurusu

Néden Kutlu Yayınevini Séçmelisiniz?

Yayıncılık sektöründe 5543 yayınevi bulunmaktadır. Türkiye Yayıncılar Birliğiniñ vérilerine göre düzenli çalışan yayınevi sayısı ise 2200 civarında bulunuyor. Bu denli çok séçeneğiñ bulunduğu bir ortamda Kutlu Yayınevini séçmeniz için öñe çıkan étkenleriñ olması gérekir. Bu yazımızda yayınevimiziñ ayırt édici özelliklerini sıraladık:

1- Kendi Dağıtım Ağımız Var

Resmî vérilere göre 150 dağıtım firması bulunmaktadır. Düzenli veya düzensiz çalışan toplam 5543 yayıneviniñ tümü, kitaplarını okurlara bu 150 firmadan biri ya da birkaçıyla iş birliğinde bulunarak ulaştırır. Sayılar göz öñüne alındığında kendi dağıtım ağına sahip olan yayınevimiz, bu étkeniyle öñemli bir ayrıcalığa sahiptir.

2- Stüdyomuz Var

Yayınevimiziñ yérleşkesinde yér alan stüdyomuzda yalñızca yazarlarımıza yönelik hizmet vérmekteyiz. Spot ışıkları, ses sistemi, çift kamerası ve yéşil perdesiyle profesyonel çekimlere olanak tanıyan stüdyomuz, öğrencilere yönelik ders çekimleri için de kullanıma açık yazı tahtasına, yapay sınıf ortamına sahiptir. PR (tanıtım/reklam) çalışmalarına öñem véren yazarlar için stüdyomuzuñ varlığı ayırt édici étkenler arasındadır.

3- Kendi Dergimiz Var

2018’den bu yana “Kutlu Yazarlar” adını vérdiğimiz ve yalñızca yazarlarımızıñ yazılarına ve deneyimlerine yér véren dergimiz ile yayın paketleriniñ dışında da yazarlarımıza metinlerini yayımlama olanağı sunmaktayız. Basılan bu dergiyi PDF olarak internet üzerinden ücretsiz yayınladığımız gibi fizikî baskılarını da yayınevimizden sipariş véren farklı farklı okurlarıñ/müşterileriñ kargo paketlerine armağan olarak eklemekte ve birbirinden bağımsız kişilere ulaştırmaktayız. Böylece yazarımızıñ kendisini hiç tanımayan bir okura reklamını yapmakta, yazdıklarını ülkemiziñ dört bir yanına ulaştırmaktayız. Bu bakımdan dergi hizmetimiz “tanımadığı okurlara” ulaşmak isteyen yazarlar için ayırt édici étkenlerimiz arasındadır.

4- Kitap Fuarlarına Katılıyoruz

İstanbul başta olmak üzere her yıl kitap fuarlarına katılmaktayız. Yurt dışındaki kitap fuarlarında da boy gösteren yayınevimiz, yazarlarınıñ doğrudan okurlarıyla yüz yüze buluşmasına olanak yaratır. Fuarlarda yéñi okurlara ulaşmak ve imza günü düzenlemek isteyen yazarlar için öñemli bir étkinliktir. Ülkemizdeki kitap fuarlarına ortalama 400 civarında yayıneviniñ étkin katılım sağladığı göz öñüne alınırsa bu özelliğimiz de ayırt édici étken olarak değerlendirilir.

5- Uluslararası Yayınevi Statüsündeyiz

Akademik teşvik ve doçentlik başvurusu kriterlerini karşılayan yayınevimiz, ulusal ve uluslararası yayınevi statüsündedir. Bu konumuñ sağlanmasındaki temel özelliklerden biri, yayıneviniñ eñ az 5 yıl faaliyette olmasıdır. Bu da bizi, yéñi açılan birçok yayıneviniñ öñüne géçirir. Dolayısıyla 2012’den bu yana étkin faaliyette olan yayınevimiz, akademik çalışmalarıñ resmiyet kazanmasında ve doçentlik başvurularında akademisyen hocalarımızıñ tercihinde ayırt édici bir niteliğe daha ulaşmış olur.

6- Yazarlarımıza Özel Satış Takibi Uygulamasına Sahibiz

Daha öncesinde yayıncılık dünyasında bir örneği olmayan web tabanlı uygulamamız sayesinde yazarlarımız faturalı satış takibini cep telefon, tabletin yanı sıra internet bağlantısı olan her cihaz üzerinden anında görüntüleyebilmektedirler.

7- İnternet Üzerinden Yazarlık Başvurusu Yapabilirsiniz

23 farklı ülkeden yüzlerce yazara ve yayına sahibiz. Yayınevimiz İstanbul’da olsa da tüm resmî işlemler dahil olmak üzere dijitalin gücünü kullanmaktayız. Dilerseniz siz de şimdi, 30 saniyede internet üzerinden başvurunuzu yapabilir, #KutluYayınevi ailesine hemen katılabilirsiniz. Başvuru için tıklayınız.

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , - Tarih : 05 Ağustos 2021

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :

1053

 

Kutlu Yayınevi | göksel sözcükleriñ yayıncısı

2012'den bugüne hayallerinizi gérçekleştirirken yanınızdayız.